Vimar pacēlāju Co Ltd
Sazinieties ar mums

  Vimar pacēlāju Co Ltd

  Pievienot: Shangcheng rajons, Hangzhou, Zhejiang, China

  Tel: + 86-571 8195 2852

  Faksa numurs: + 86-571 2886 0635

  E-pasts: info@vimarforklift.com

  Mājas lapa: www.cnvimar.com

  www.vimarforklift.com

Mājas > Klientu apkalpošanas centru


Garantija politiku


Ierobežotā garantija attiecas uz katru jaunu VIMAR iekārtu.


15months vai 2000 stundas, atkarībā no tā, kas notiek vispirms, B/L dienas kadrs, pārvades, weldments tranzistors kontroles komponentiem, vilces motoru, lift motors, hidrauliskais sūknis, lādētājs, elektroinstalācijas iejūgs salikums, hidrauliskās šļūtenes, stūres komponenti, cilindru iepakošanas, gultņi, atsperes un vadības kabeļi;

seši (6) mēnešiem vai 1000 stundas, atkarībā no tā, kas notiek vispirms, B/L dienas uzturēšanas krājumiem motoru sukas, kontaktpersonas tips, slēdži un citiem komponentiem, kas iepriekš nav ietverta, kuros parasti sauc par "viegli iet" daļu, bet ne riepas.


Garantija ir pastāvīgi anulēts uz aprīkojumu, ja rupji nepareizi, dabas katastrofu rezultātā bojājumus iekārtām, lūžņu nosaukums, ko izmanto kodīgas nosacījumiem vai valguma.


Garantija ir neatgriezeniski spēku iekārtu, ja nav regulāra apkope ir reģistrējis VIMAR pilnvaroto izplatītāju.

Garantija neattiecas uz uzturēšanas objektus, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar eļļošanas tauki un eļļas, filtri, vai nelielas korekcijas, vai visus vienumus, kas liecina par nevērību, pārslodzes, ļaunprātīgu izmantošanu, negadījumu vai nepietiekamu uzturēšanu. Tas ir iekārtas īpašnieka pienākums ir uzturēt to VIMARieteicamā grafika uzturēšanu, kā norādīts šajā lietošanas instrukcijā.


Rūpniecībā izmantojamas baterijas un lādētāji, izņemot tos, kas regulāri piegādā VIMAR veiks ražotāju ziņā.

Brāķa detaļu un rezerves daļām, kas piegādā VIMARatcelšanu, izņemot jebkuras daļas vai iekārtas garantija tiks anulētas, ja tiek veikts mēģinājums jebkurš mainīt, labot, izjaukt vai pievienot papildu sastāvdaļas vai ierīces kravas bez nepārprotamas rakstiskas atļaujas no VIMAR.

Pirms var uzskatīt par garantiju, garantijas reģistrācijas un uzstādīšanas forma jāaizpilda un saņēmusiVIMAR. Lai iegūtu vislabākos pakalpojumus no VIMAR pilnvaroto izplatītāju, izlasīt ekspluatācijas un tehniskās apkopes sadaļas jūsu operatora rokasgrāmatu, pirms sākotnējās izmantošanas.

Jums var būt tiesības iegādāties pilnu pārklājumu vai papildu aizsardzības nodrošinājumu līdz vēl 2 gadus. Sazinieties ar pilnvaroto izplatītāju VIMAR , lai iegūtu vairāk informācijas.


VIMAR neuzņemas RESPONSILITY vai atbildību par nejaušiem izrietošiem vai īpašiem zaudējumiem vai peļņu un zaudējumus tirdzniecības vai uzņēmējdarbības vidi, kas rodas iekārtas.


Sazinieties ar mums
Adrese: Shangcheng, District, Hangzhou, Zhejiang, China
Telefons: +86-571-8195 2852
 Fakss:+86-571-2886 0635
 E-pasts:info@vimarforklift.com
Vimar pacēlāju Co Ltd
Share: