Vimar pacēlāju Co Ltd
Produkta kategorija

1,5 tonna 3wheel Elecric iekrāvēji

1,5 tonna 3wheel Elecric iekrāvēji

3-riteņu Elecric pacēlāju FTB15 specifikācijas jaudas @500 mm LC 1500 kg/2000 kg trīs riteņu riteņu kontrolieris CURTIS AC dvīņu priekšējās piedziņas līdzekļi jaunu FTB 15 / 20 priekšējo riteņu disku kravas automašīnām ir lieljaudas, mērķis ir 10000 darbojas stundas vai vairāk starp galvenajiem kapitālais remonts. Dizainparaugu iekļaut...

3-riteņu Elecric pacēlāju FTB15

Specifikācijas

Jaudas @500 mm LC 1500 kg/2000 kg

Ripu ripu trīs

Kontrolieris CURTIS AC dvīņu priekšējās disku

FUNKCIJAS

Jauns FTB 15 / 20 priekšējo riteņu disku kravas automašīnām ir lieljaudas, mērķis ir 10000 darbojas stundas vai vairāk starp galvenajiem kapitālais remonts. Dizainparaugu iekļaut jaunākās tehnoloģijas, bet ir nekomplicētu, ar augšup līdz 500 stundām apkopes intervāli, tie var būt apkalpo ar minimālo apmācības un bez speciālista rīki un ļoti zemu izmaksu darbojas.

AUGSTS DARBA RAŽĪGUMS

AC nav uzvarētāju. Lieljaudas programmai, AC sistēmu un brushless motori ar minimālā apkope ir ideāls ilgi darba ciklu. Dvīņu AC disku motori nodrošina labāku braukšanas veiktspēju.

ĒRTU DARBĪBU

State-of--art dizaina pievērš lielu uzmanību salonā. Plašu grīdas ar labi novietota pedāļa dod pietiekami daudz telpas operatora kājas un palīdz vadītājam strādāt droši.

UZTICAMĪBA

Tiek nodrošinātas trīs neatkarīgām bremžu sistēmām. It īpaši pilnībā programmējamus, reģeneratīvo elektrisko bremžu gandrīz novērš nepieciešamību pēc footbrake.

VIEGLU APKOPI

Rūpīgi dizains atvieglo pārbaudi un apkopi. Vieglu apkopi samazināt dīkstāves laiku un palīdz arī samazināt izmaksas.
Nozares vadošās CURTIS Gen2 AC sistēmas vienkāršota shēma un brushless motori prasa mazāk apkopi.
Dvīņu maiņstrāvas motori ir pieejami no frontes – samazinot pakalpojumu izmaksas.


VIMAR ir labi pazīstams kā viens no visvairāk uzticamu un profesionālu 1,5 ton 3wheel elecric iekrāvēji ražotāji un piegādātāji, Ķīnā. Mums ir mūsu zīmols starp tām pasaules slaveno tādiem zīmoliem. Turklāt nav dārga cena mūsu 1,5 ton 3wheel elecric iekrāvēji ražots Ķīnā, laipni lūdzam sazināties ar mums.

Hot Tags: 3wheel 1,5 ton elecric iekrāvēji piegādātājiem Ķīnas ražotāji, zīmoli, cena, izgatavoti Ķīnā
Saistītie produkti
I want to leave a message
Sazinieties ar mums
Adrese: Shangcheng, District, Hangzhou, Zhejiang, China
Telefons: +86-571-8195 2852
 Fakss:+86-571-2886 0635
 E-pasts:info@vimarforklift.com
Vimar pacēlāju Co Ltd
Share: