Vimar pacēlāju Co Ltd
Produkta kategorija

Jāsim palešu ratiņi

Jāsim palešu ratiņi

Braukt uz elektrisko paletes Truck ET-20 pazīmes: 1: Smart struktūra ar pievilcīgu izskatu. Augstas stiprības rāmja paredzētas grūts palešu apstrādes uzdevumus. 2: samazināt patēriņu, samazināt pakalpojumu izmaksas, bet augstāku veiktspēju. Ideāla izvēle, aizstājot rokas palešu ratiņi. 3: 24V160Ah apkope...

Braukt uz elektrisko paletes Truck ET-20

Iezīmes:

1: smart struktūra ar pievilcīgu izskatu. Augstas stiprības rāmja paredzētas grūts palešu apstrādes uzdevumus.

2: samazināt patēriņu, samazināt pakalpojumu izmaksas, bet augstāku veiktspēju. Ideāla izvēle, aizstājot rokas palešu ratiņi.

3: 24V160Ah uzturēšana bez akumulatoru veicina spēcīgu jaudu un vieglāk darbību, atbilst lielākajai daļai gaismas un vidējā maksājuma pieteikumu prasības.

4: kompaktu struktūru un saprātīgs izvietojums nodrošina nosvērtību un izturību, ekspluatācijas laikā.

5: inteliģentas un moduļu modeļi uzlabo vieglāk darbību, ērts demontēt un ātrās apkalpošanas.


Veiktspēja:

1: ergonomiski izstrādāta un uzbūvēta rokturi pieaug jūsu komfortu darbības laikā. Putekļus necaurlaidīgs un plombēšanu struktūra neļauj putekļiem piesārņojuma zaudējumiem un uzlabot kalpošanas laiku.

2: inteliģents un moduļu vadības sistēma nodrošina nosvērtību un pastaigas, pacelšanas, nolaišanas un bremžu drošības.

3: super ilgāk tura tiek izmantota operācijai vieglāk un mazāk stūres centienus.

4: smart ķermeņa, kompaktu struktūru un saprātīgs izvietojums būtiski palielināt nosvērtību un izturību.

Drošība:

1: anti-Reverse drošības poga uzstādīts virs roktura anulē kravas automašīnu virzienā, lai neļautu uzņēmējam ir iesprostota starp kravas un šķērslis negaidītu reizes.

2: inteliģentas vadības pārņem aizsargpasākumu gadījumā vairāk sprieguma, zemsprieguma, pa straumi, temperatūras un īsslēguma gadījumu.

3: vieglu piekļuvi ārkārtas spraudni uzstādīt vertikālā pusē kravas rāmja palīdz operatoram veikt tūlītēju rīcību ja jebkura avārija.

4: obligāta vagoni varētu sniegt papildu aizsardzību, kravas, kravas automašīnas un operatoru; mazināt kaitējumu, ko izraisa pieteikuma realitātēm.

Apkalpojamība:

1: self-diagnostika sniedz tiešu defekta kodu nolasīšanas operācijas laikā un uzsākt savu darbību, kas ir viegli apkopi un remontu. Nav nepieciešams ārējo roku noteikti analizators vairāk.

2: bezmaksas akumulatora 24V/160Ah uzturēšana veicina spēcīgu jaudu un vieglāk darbību, atbilst lielākajai daļai gaismas un vidējā maksājuma pieteikumu prasības

3: papildu iebūvētu lādētāju practicall y novērš piesārņojuma ieraksts, kas var novest pie neveiksmes; Turklāt ir izstrādāts lādētāju strādāt ar vēl lielāku uzticamību.

4: viengabala vāciņu un optimālu komponentu izvietojums padarīt vieglu piekļuvi un ātrās apkalpošanas. Apmierināt īpašnieka labā un operatora pieredze ieguldījumu vairāk uptimes un zemākas izmaksas.

5: pateicoties miegs modelis funkcija un zems akumulatora spriegums signalizācijas funkcija, enerģijas ietaupījums ir acīmredzama.

Tas saskaita ilgāku akumulatora lietošanas ilgums, un vairāk produktivitāti, kā arī zemākas izmaksas.Ar spēcīgu uzņēmīgs garu VIMAR vienmēr ir veltīta jums piegādā augstas kvalitātes braukt uz paliktņu autokrāvējiem TCM, Hangcha, Heli, Les un Unicarrier. Mūsu piegādātāji atrodas Ķīnā, ir arī iespēja piedāvāt jums braukt uz paliktņu autokrāvējiem, Crown, Hyster, Hyundai, BT un EP.

VIMAR ir pazīstams kā viens no visvairāk uzticamu un profesionāli braukt uz paletes autokrāvēju ražotāji un piegādātāji, Ķīnā. Mums ir mūsu zīmols starp tām pasaules slaveno tādiem zīmoliem. Turklāt cena par mūsu braucienu uz palešu ratiņi izgatavoti Ķīnā nav dārga, laipni lūdzam sazināties ar mums.

Hot Tags: braukt uz paletes autokrāvēju piegādātāji Ķīnas ražotāji, zīmoli, cena, izgatavoti Ķīnā, braucējs darbināmi paliktņu autokrāvēji, braucējs palešu domkrati
Saistītie produkti
I want to leave a message
Sazinieties ar mums
Adrese: Shangcheng, District, Hangzhou, Zhejiang, China
Telefons: +86-571-8195 2852
 Fakss:+86-571-2886 0635
 E-pasts:info@vimarforklift.com
Vimar pacēlāju Co Ltd
Share: