Vimar pacēlāju Co Ltd
Categories
Mājas > Jaunumi > Saturs

Hangzhou: 2016 G20 sammitā, kas notiks

Vimar pacēlāju Co Ltd | Updated: May 28, 2016Ķīna uzņems 2016 grupa no divdesmit (G20) samitā Austrumu pilsēta, Hangzhou, vislabāk pazīstama ar tās skatuvisks West Lake uz Sept 4-5 PresidentXi Jinpingannounced Antalya pirmdien.

Tās tēma būs "ēka novatorisku, atjaunotās, savstarpēji saistīti un iekļaujošu pasaules ekonomikā," Xi teica risinot darba pusdienas laikā tikko noslēgts 10 G20 sammitā šī Turcijas kūrortu pilsētā.

Ķīna ir preparāti, Xi pastāstīja pasaules līderiem, uzmanība tiks pievērsta Inovatīvie par izaugsmes modeļus, globālās ekonomikas un finanšu pārvaldības uzlabošana, veicinot starptautisko tirdzniecību un ieguldījumus un iekļaujošu un savstarpēji attīstības veicināšanai.

"Mums ir nepieciešams, lai palielinātu pārstāvības un balss no jaunās tirgus ekonomikas valstis un jaunattīstības valstis (globālā pārvaldība), lai veicinātu pasaules ekonomikas spēju pretoties riskus," teica prezidents.

Izskaidro Ķīnas atlase tēma un prioritātes, Xi atzīmēja, ka gan pasaules ekonomikā ir gāja ārā no krīzes, atgūšana joprojām ir ļoti trausla un izaugsmes underpowered.

"Tendences un galvenās ekonomikas politikas kļūst arvien atšķirīgi," viņš teica. "Mums ir šausmīgs nepieciešama jauniem izaugsmes avotiem push jaunu kārtu pasaules ekonomikā labklājību."

Tikmēr globālās ekonomikas pārvaldības reforma nav noritēja raiti pēdējos gados, un G20 dalībnieki nepieciešams veikt saskaņotas darbības rezultātā starptautiskās ekonomiskās sadarbības, Xi piebilda.

Prezidents arī aicināja saskaņotus centienus, lai palīdzētu grupas maiņu no mehānisma krīzes situācijās vienam no ilgtermiņa pārvaldībā, lai nostiprinātu savu statusu kā globālās ekonomikas pārvaldības galvenais forums.

"Ķīna prasīs atklātu, pārredzamu un iekļaujošu attieksmi preparātus un uzlabos komunikāciju un koordināciju ar visiem G20 dalībnieki kopīgi uzturēt, veidot un attīstīt grupas nekaitīgā veidā," teica Xi.

Ķīna pārņems G20 prezidentvalsts par 2015. gada 1. decembris, un virkni saistītām sapulcēm, kas notiks nākamgad, saskaņā Wang Xiaolong, Ķīnas Ārlietu ministrijas īpašais sūtnis G20 lietu.

ASV PresidentBarack Obamavoiced atbalstu Ķīnas prezidentvalsts, sakot, ka viņš cer uz Hangzhou samitā.

TheUnited tiek gatavi strādāt ar Ķīnu cieši, lai nodrošinātu sanāksmes veiksmīgu, Obama teicis Xi nomaļus no Antālijas samitā.

Hangzhou, gadsimtiem senas pilsētas ar iedzīvotāju skaitu gandrīz 8,9 miljoni, ir galvaspilsēta un lielākā pilsēta Zhejiang Province.

Zhejiang, labi pazīstama tās robustu privātajiem uzņēmumiem, ceturtais starp 31 provinču līmeņa reģionu Ķīnas cietzemi, šajā ziņā ofGDPin 2014.

XI strādāja Zhejiang no 2002 līdz 2007 provinces Ķīnas Komunistiskās partijas komitejas vadītājs.


Previous: Jaunajā mājas lapā nāk!

Next: nē

Sazinieties ar mums
Adrese: Shangcheng, District, Hangzhou, Zhejiang, China
Telefons: +86-571-8195 2852
 Fakss:+86-571-2886 0635
 E-pasts:info@vimarforklift.com
Vimar pacēlāju Co Ltd
Share: