Vimar pacēlāju Co Ltd
Sazinieties ar mums

  Vimar pacēlāju Co Ltd

  Pievienot: Shangcheng rajons, Hangzhou, Zhejiang, China

  Tel: + 86-571 8195 2852

  Faksa numurs: + 86-571 2886 0635

  E-pasts: info@vimarforklift.com

  Mājas lapa: www.cnvimar.com

  www.vimarforklift.com

Mājas > Garantijas

Ierobežotā garantija attiecas uz katru jaunu VIMAR pacēlāju.

2 gadu vai 2000 stundas, atkarībā no tā, kas notiek vispirms, no pārdošanas datuma, bet ne vairāk kā 2years no B/L dienas uz rāmja, transmisijas, weldments tranzistors kontrolēt komponenti, vilces motoru, mehānisko pacēlāju, hidrauliskais sūknis, lādētājs, elektroinstalācijas iejūgs salikums, hidrauliskās šļūtenes, stūres komponentus, cilindru iepakošanas, gultņi, atsperes un vadības kabeļi;

Seši (6) mēnešiem vai 1000 stundas, atkarībā no tā, kas notiek vispirms, B/L dienas par uzturēšanas detaļām, kas ietver motoru sukas, sazināties ar Padomi, slēdži, riteņi/riepas, akumulatori un citas sastāvdaļas, kas iepriekš nav ietverta, ko parasti sauc par "viegli iet" daļas.

Garantija ir pastāvīgi anulēts on aprīkojumu, ja rupji nepareizi, dabas katastrofu rezultātā bojājumus iekārtām, lūžņu nosaukums, ko izmanto kodīgas nosacījumiem vai valguma.

Garantija ir pastāvīgi anulēts iekārtām, ja nav regulāra apkope ir reģistrējis VIMAR pilnvaroto izplatītāju.

Garantija neattiecas uz uzturēšanas objektus, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar eļļošanas tauki un eļļas, filtri, vai nelielas korekcijas, vai visus vienumus, kas liecina par nevērību, pārslodzes, ļaunprātīgu izmantošanu, negadījumu vai nepietiekamu uzturēšanu. Tas ir iekārtas īpašnieka pienākums ir uzturēt VIMAR ir ieteicamā grafika uzturēšanu, kā norādīts šajā lietošanas instrukcijā.

Rūpniecībā izmantojamas baterijas un lādētāji, izņemot tos, kas regulāri piegādā VIMAR veiks ražotāju ziņā.

Brāķa detaļu un rezerves daļām, kas piegādā VIMAR atcelšanu, izņemot jebkuru daļu vai iekārtas garantija būs par spēkā neesošu, ja tiek veikts mēģinājums mainīt, labot, izjaukt vai pievienot papildu sastāvdaļas vai ierīces kravas bez nepārprotamas rakstiskas atļaujas no VIMAR ikviens.

Pirms var uzskatīt par garantiju, garantijas reģistrācijas un uzstādīšanas forma jāaizpilda un saņēmusi VIMAR. Gūt vislabākos pakalpojumus no VIMAR pilnvaroto izplatītāju, izlasiet ekspluatācijas & operatora rokasgrāmatu, pirms sākotnējās izmantošanas, uzturēšanas daļas.

Lūdzu, sazinieties ar VIMAR pilnvaroto izplatītāju, lai saņemtu vairāk informācijas.

VIMAR nav uzņemties RESPONSILITY vai atbildību par nejaušiem izrietošiem vai īpašiem zaudējumiem vai no peļņas uz zaudējumu vai bojājumus uz tirdzniecības vai bizness, kura rezultātus no iekārtas.


Sazinieties ar mums
Adrese: Shangcheng, District, Hangzhou, Zhejiang, China
Telefons: +86-571-8195 2852
 Fakss:+86-571-2886 0635
 E-pasts:info@vimarforklift.com
Vimar pacēlāju Co Ltd
Share: